Nakadžima Ki-84

Nakadžima Ki-84

Příspěvekod paegas123 » 10 bře 2014, 17:40

Zdravím. Dnes jsem si objednal tento model ale divým se že tu není o japončíkovi vůbec žádný příspěvek ani jsem nenašel že tento model vůbec někdo má?Proč to? A ještě jedna otázečka na pana Mašíka? Jak dlouho bude trvat výroba pač předpokládám že když japonce nikdo nekupuje tak je asi ani nemáte skladem. Objednávali jsme dva modely pro vzdušné souboje Korzáza a Nakašimu tak už se moc těším.
Tom
paegas123
Člen fóra
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 bře 2014, 16:53

Re: Nakadžima Ki-84

Příspěvekod Libor Mašík » 11 bře 2014, 06:40

Že zde není o tomto a dalších malých modelech nějaký příspěvek je asi jeden důvod.
Většinou se teď prodávají hlavně větší modely a na tyto menší se sice pořád prodávají, ale o dost méně než před léty. Ne, že by byly horší, ale v oblibě jsou teď hlavně velké modely.
Jak jste již správně napsal, nemám je skladem hlavně proto, že můj sortiment je již docela obsáhlý a nedovedu odhadnout o co bude zájem. Ale většinou se snažím do dvou týdnů vše dodat.
Corsair a Hayate jsou velice dobré modely bez záludných vlastností, takže si myslím, že si létání a soubojů dostatečně užijete.
A určitě budu rád když tady na fórum dáte nějaké fotky a poznatky ze stavby.
Libor Mašík
LM Model Team
LM Model Team
 
Příspěvky: 540
Registrován: 05 črc 2011, 21:38
Bydliště: Kobeřice

Re: Nakadžima Ki-84

Příspěvekod paegas123 » 27 bře 2014, 17:19

TAk nějak jsem se pustil do stavby jak bude čas tak sem hodím nějakou fotečku. Jen se chci zeptat má Hakašima nějaké vzpětí křídel? Nebo je to rovná deska. Podle výřezu to vypadá jako rovná deska ale to se mi moc nezdá. A jestli jsou výřezy na vzpětí tak opravdu malinkaté. Ale kolik by to mohlo být v číslech???
paegas123
Člen fóra
 
Příspěvky: 10
Registrován: 10 bře 2014, 16:53

Re: Nakadžima Ki-84

Příspěvekod racek » 27 bře 2014, 22:51

Řekl bych že má docela slušné vzepětí ;-)
http://www.rcaeromodellismo.it/main/wp- ... 4_3v-2.jpg
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty


Zpět na KI-84 Hayate

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron