Pokec o všem

Vše co nejde zařadit do žádné jiné kategorie

Re: Pokec o všem

Příspěvekod Lukáš.G » 09 bře 2016, 17:39

Nooo nazdar, tak tohle už mám naštěstí za sebou.... fuj rekonstrukce... U nás to tehdá pokračovalo ještě narozením dcery atd atd...a k lítání jsem se dostal teprve před čtyřma rokama
Lukáš.G
Člen fóra
 
Příspěvky: 314
Registrován: 06 led 2015, 21:56

Re: Pokec o všem

Příspěvekod racek » 10 bře 2016, 12:45

Já se naštěstí nedostanu jen ke stavbě , lítat jo , na to si čas udělam kdykoli :-)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Pokec o všem

Příspěvekod Lukáš.G » 23 bře 2016, 21:32

Tak 726tka prodána. A Radime neuvěříš komu! Jsem rád že skončila v dobrých rukách :-) Tvoje ex 526tka má teď ségru :-D
No svět je opravdu malý :-D
Lukáš.G
Člen fóra
 
Příspěvky: 314
Registrován: 06 led 2015, 21:56

Re: Pokec o všem

Příspěvekod racek » 23 bře 2016, 22:30

No to čumim teda :o
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Pokec o všem

Příspěvekod Lukáš.G » 23 bře 2016, 22:48

Joo přijel si pro to z Jížní Moravy až k nám..
Lukáš.G
Člen fóra
 
Příspěvky: 314
Registrován: 06 led 2015, 21:56

Re: Pokec o všem

Příspěvekod racek » 24 bře 2016, 09:19

No a pro mou 526 a Pavlova Blaníka si taky přijel...a to má ještě z dřívějška od Pavla benzinového čmeláka. 8-)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Pokec o všem

Příspěvekod racek » 15 říj 2016, 19:46

Haló ...žije tu ještě nějaký modelář , jsem se konečně zase k tomu dostal po skoro roce , Huryk se trochu protáhnul , teď ho dolaďuju ... no ale zase nová střecha na baráku , přístřešek na dvě auta jsem vyrobil , nová okna ...a příští rok si konečně zgenerálkuju dílnu s garáží 8-) ;)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Pokec o všem

Příspěvekod Lukáš.G » 19 říj 2016, 20:29

No zdár Radime,
Tak si rekonstrukci přežil ve zdraví? Já když jsem před pár lety rekonstruoval dům, první rok jsem mě vezli do nemocnice s litinovou okují ve stehně...povoloval jsem matici na radiátoru sekáčem a neuvědomil jsem si že i matice byla litinová. No vyndali mi to pod rentgenem a tři stehy to spravili. No a druhý rok na to opět u radiátoru. Nešly povolit články tak že to rozřežem flexou, No a kolega co držel radiátor...to neudržel a škrtnul jsem si přes kloub ukazováčku... No takže se šila šlacha prst atd..dva měsíce nemocenská z toho měsíc sado maso rehabilitace.
Ponaučení pro mně, nemehla si už na pomoc neberu a flexa jedině s krytem, nějaké řeči a rady "vole ty se toho bojíš" už ignoruju.
Tož jak si daleko s Hurikem? Já přes léto nic nestavěl, léto je od toho aby se lítalo a taky že se lítalo fest. S historikem mám za sebou Križnou 2016, Retroklání, a Oldtimmer víkend v Medlánkách. Éro je celé.
Konsrukční Spiťák je ale po smrti...nepodařený hod při startu a éro neopravitelné. No co už splnil jsem si se a pořídil malého kompozitového Mustanga jako náhradu a to je panečku jiný level.
Lukáš.G
Člen fóra
 
Příspěvky: 314
Registrován: 06 led 2015, 21:56

Re: Pokec o všem

Příspěvekod racek » 23 říj 2016, 14:14

Zdar... he he.. no střechu dělala firma kterou má známej , a okna dělala taky firma... takže u mě ke zranění nedošlo :) no ale ty přístřešky jsem dělal to jo , chodili jsme na letiště až navečír , Pája si pořídil házedlo F3K a je z toho nadšený , já chodil z dmychadlovim Viperem když to šlo , hodně blaník , i sme pořídili novej gumiprak a docela fungoval dobře na gumě čéče i když Libor někde psal že na to moc neni... Jinak Huryka dnes přidám fotky , turbák stále v krabici ale jde na řadu jako další , pořídil jsem EPP Jaka 55 (výřezy) od Brixi model , taky sem to pak hodim (toho teď dělám) chyběl 3D akrobat , už se těšim , no plánů zase hafo , ale jak to vše dopadne to nevim ani já sám. :mrgreen:
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Pokec o všem

Příspěvekod Lukáš.G » 17 lis 2016, 20:54

Tož vídím žes alespoň lítal. No nevím jestli tomu to chtěl osud, ale Zlínka OK-KMR, skončila nakonec u mě. Kolega neměl na ty starty nervy. No na druhou stranu jsem rád, protože barevně se mi líbila ze všech Zlínek nejvíc a vnitřně mě žralo že jsem ji původně neudělal pro sebe.
Joo tvůj Hurrik vypadá perfektně. Myslím že lítat to při té váze bude dost maketově. Dej Radime potom nějaké video.
Lukáš.G
Člen fóra
 
Příspěvky: 314
Registrován: 06 led 2015, 21:56

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník