Regulátor YEP 40A

Vše co nejde zařadit do žádné jiné kategorie

Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 14 úno 2014, 07:51

Přátelé a kolegové , jak jistě víte, díky tomu že mi odešel úplně nový regl Mystery 40A jsem byl nucen objednat jiný a rozhodl jsem se pro čínskou kopii velmi kvalitních regulátorů YGE čili YEP 40. No asi po měsíci mi došel z HK a po nainstalování do modelu jsem zjistil že v základu je naprogramován jako HELI , tudíž velmi pomalý rozběh s governorem , zkoušel jsem najít nějaký návod na napípání příslušných dat do reglu abych ho nastavil podle svých potřeb a podařilo se , jenže rozběhy motoru atd. tam dostanu pouze kartou , zkoušeli jsme to luštit z kolegou který tomu dost hoví a nakonec jsem musel tedy objednat ještě programovací kartu, tu mám objednanou už zase od 21 ledna a zdá se že do konce února při troše štěstí bude doma. To co teď předvádí Hobbyking s typem pošty je síla , pominu prodloužení doby dodání z cca 10 dnů na 1. měsíc, balíček přijde jako obyčejný dopis a česká pošta není povinná vám to předat osobně , takže regulátor jsem měl položený na schodech před domem protože se nevešel do kaslíku , no krabička cca 17x10x6 cm se tam fakt nevejde. Naštěstí bydlíme na vesnici i když si říkáme už několik let městys , a na poště má polovička (pracující v místě bydliště) známé, tak jí to předají osobně a nebo aspoň upozorní , jinak se u mě na schodech může kdo chce obsloužit. Nechápu jak to dělají s balíčkem kolegové v paneláku třeba v Praze. Ale to jen tak na okraj.
Počítejte, že při koupi prvního reglu typu YEP si musíte objednat i jeho kartu na programování, jinak jste v... tedy alespoň já ano... :?
Z-526 už měl být dávno ve vzduchu , zatím ho provází jeden problém za druhým , už fakt začínám věřit na pověry :shock: :mrgreen:
Na druhou stranu s tímto regulátorem když pominu jeho nastavení na heli , je zvuk motoru a jeho chod naprosto špičkový , až bude doma karta , tak to bude paráda , věřím že je to kvalitní výrobek za dobrou cenu.
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod Standa » 14 úno 2014, 10:19

Koukám, že jsi stále "čínský optimista". :D Až si já budu kupovat regl YEP, tak si kartu kupovat nebudu, protože vím kdo jí má ! :lol: Díky.
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 14 úno 2014, 10:54

No , ještě jí nemám ... :mrgreen:
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 22 úno 2014, 09:25

Tak včera přesně na den po měsíci přišla programovací karta , takže dnes se bude nastavovat regl a možná :?: :!: ... :)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod Libor Mašík » 22 úno 2014, 09:30

Letos jsou zásilky z Číny tragedie. Měsíc je skoro normální...
Libor Mašík
LM Model Team
LM Model Team
 
Příspěvky: 540
Registrován: 05 črc 2011, 21:38
Bydliště: Kobeřice

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 22 úno 2014, 09:32

Od té doby co je to přes Fiji post , je to tragedie a navíc v lednu měli svátky :(
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod Libor Mašík » 22 úno 2014, 10:03

Budeme si muset zvykat. Doba, kdy tady bylo zboží do dvou týdnů je asi pryč.
Libor Mašík
LM Model Team
LM Model Team
 
Příspěvky: 540
Registrován: 05 črc 2011, 21:38
Bydliště: Kobeřice

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 22 úno 2014, 10:26

Jednou se mi i stalo že od zaplacení balíček dorazil za 6 dní , ale to byla asi shoda náhod že to klaplo...
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod racek » 23 úno 2014, 09:19

Včera večer úspěšně naprogramováno , teda umí to věcí s tim reglem , tak teď už jen příznivé povětrnostní podmínky a jde se na to!
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Regulátor YEP 40A

Příspěvekod Libor Mašík » 23 úno 2014, 16:22

Tak to abychom pomalu drželi palce a čekali na výsledky. :P
Libor Mašík
LM Model Team
LM Model Team
 
Příspěvky: 540
Registrován: 05 črc 2011, 21:38
Bydliště: Kobeřice


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron