Zlín 526-F OK-DRJ

Větší z dvou vyráběných "Trenérů" Z-226

Zlín 526-F OK-DRJ

Příspěvekod Michal.TN » 26 lis 2021, 07:47

Zlin 526.jpg
po dlhsom case som sa vratil od dronov k lietadlam, kupil som si kombata od hackera na rozlietanie potom par tlacenych lietadiel od 3dlabu ale zistil som ze tadial cesta nevedie lebo je to tazke a krehke. Vzdi sa mi pacili warbirdy z 2 sv vojny ale dostala sa ku mne zadarmo extra 300 od parkzone, tak som sa rozhodol pre nejakeho pekneho akrobata, nasiel som si u pichlera konstrukcny zlin 526 ASM, ten si darujem na 40 narodeniny takze v klude v krabici oddychuje na skrini. No kedze este niesom zaskoleny na tento typ tak som sa rozhodol predtym pre nejaky zlin z produkcie LM-Model. na letisku mame krasne sfarbeny, zlto cerveno cierny, Zlin 526F OK-DRJ (neviem preco slovenske lietadlo ma imatrikulaciu OK a patrat sa mi po tom nechce). takze som objednal Zlin 226 a s panom Masikom som sa dohodol na smerovke a kabinke na Fko, zatahovaci podvozok som mal doma tak zacina stavba. ja som neni stavitel takze, to nebude model na krasu ako tie vase. Ja skor dufam, ze to bude, po mojom zostaveni, aspon lietat. zatial som len poskodil kridla, tym ze som ich zafarbil, vyrezal kridelka a zavesil ich na panty. a nechal si na CNC vyrezat "podlahu" pretoze chcem urobit odnimaciu kabinku a ulozenie zatahovacich podvozkov.
Pokusim sa aspon priebezne vas informovat o dalsom poskodzovani mojho zlina.
Přílohy
IMG_4038.JPG
IMG_20211124_181805.jpg
Naposledy upravil Michal.TN dne 28 čer 2022, 21:58, celkově upraveno 1
Michal.TN
Člen fóra
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 20:10

Re: Zlín 526-F OK-DRJ

Příspěvekod Michal.TN » 01 pro 2021, 20:24

Nebudem dávať postup ničenia modelu, mohlo by sa stať, že mi pán Libor Mašík nepredá ďalší model a neničil tak jeho roboty. Pristúpil som k ničeniu povrchu, farby používam sprejove Montana na grafity
Přílohy
IMG_20211201_175351.jpg
Michal.TN
Člen fóra
 
Příspěvky: 15
Registrován: 09 zář 2021, 20:10


Zpět na Z-226 XXL

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron