Mac Donnell F - 15

Mac Donnell F - 15

Příspěvekod Standa » 19 zář 2013, 12:51

Po dokončení modelu SU-37 jsem musel na operaci a po návratu z nemocnice jsem nikam nesměl a neměl jsem do čeho "píchnout". Proto jsem se rozhodl postavit ještě něco od Parkjets a volba padla na F - 15. Protože stavba je prakticky stejná jako u SU-37 tako to docela šlo rychle. Kdybych si zase nevymýšlel zbytečnosti, tak už bylo dávno hotovo. Model je na světě, není zatím osazen, ale na všechno jednou dojde ! Pár obrázků ze stavby je na http://letecko-modelarska-seslost.webno ... ly/co-je-/ a další obrázky hotového modelu na http://lms-archiv.webnode.cz/rc-fotogal ... nell-f-15/.
Přílohy
Fotografie1727.jpg
Fotografie1736.jpg
Fotografie1752.jpg
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Mac Donnell F - 15

Příspěvekod racek » 19 zář 2013, 17:33

No jako vždy , povrchovka na 1* ;)
Zajímavá kamo , to je podle nějaké předlohy , nebo vlastní fantazie , ta namalovaná kabina ze spodu trupu tak to už jsem někde viděl na skutečný mašině... ,co budeš sochat teď ? Nebo musíš nejdřív přikoupit další skříň :mrgreen:
Koukám ovládané budou jen kormidla na VOP a zároveň jako křidélka na deltamix , měl jsem to u prvního SU-27 a stálo to za prd , ale neměl jsem je plovoucí , tohle by mělo stačit
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Mac Donnell F - 15

Příspěvekod Standa » 19 zář 2013, 17:59

Co se týká kamufláže, tak jsem jí našel na internetu. Jedná se o Ferris Scheme a byla takhle "natřená" F-15B 73-0111. Pak jsou ještě nějaký další, podobný, ale mě nejvíc vzala tahle. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem se do toho pustil. Ty šedo šedé mě neberou. :) . Co se týká řízení, tak nevím, ale podle videa to vypadá řiditelně /video mám na svých stránkách u SU-37/. Nemám kdo by to zalítal a vyzkoušel ! Nejsou lidi ! :lol:
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Mac Donnell F - 15

Příspěvekod racek » 19 zář 2013, 18:10

Ale sou , musíš udělat návštěvu až bude hezky , vem si foťák , já vemu volnej přijímač a postupně to všechno zalítnem , aby sme to stihly řeknem ještě Pájovi a rozhodíme to na půl , uděláš si letový fotečky , pak to proberem u nás u kávy a máš hotovo ;) A třeba si to vcelku i přivezeš domu :lol:
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty


Zpět na Vlastní stavba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron