Suchoj SU-37 Flanker

Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod Standa » 10 srp 2013, 10:43

Po dlouhé době jsem opět vytvořil "něco" z EPP. Upoutalo mě video na YouTube a plánek, který je volně stažitelný z internetu. O dovolené na chalupě, za horkých nocí jsem ze zbytků deskového EPP vytvořil tento model Suchoje. Stavba je jednoduchá, nezáludná a jestli bude létat tak jako létá na videu tak bude "sranda". Ještě není zalétnuto a tak jsem zvědav jak to dopadne. Více fotografií na http://lms-archiv.webnode.cz/rc-fotogal ... 7-flanker/. Popis najdeš na http://letecko-modelarska-seslost.webno ... ly/co-je-/.
Přílohy
Fotografie1559.jpg
Fotografie1539.jpg
Fotografie1543.jpg
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod racek » 13 zář 2013, 20:53

Ahoj Stando , co to je prosimtě za znaky , to je znak tý vaší letky v Rudný :)
Tady Radim H. koukám že mi tady fušuješ do stavby EPP , budu sem muset taky něco lípnout abych tě dohnal ;) Máš to jako ostatně všechno co si pamatuju moc pěkný...
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod Standa » 14 zář 2013, 16:56

Čau gulle :) z EPP stavím jenom doma, protože tu nemám víc místa a nedělá to tolik bordelu ! Aby jsi mě dohnal v těch "gumákách" tak to budeš muset přichvátnout, protože už jich mám plnou skříň a za chvíli mám další tentokrát F-15. Je to podobný jako ten Suchoj. Jak to bude hotový tak to sem pověsím.
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod racek » 14 zář 2013, 19:32

Plnou skříň :mrgreen: , tak to máš samí prcky když se vejdou do skříně , mě by se nevešli pomalu do garáže(kdysi) jenže mě nic nebaví lítat víc jak 2 roky :roll: takže hangár se pořád mění , Jak něco dlouho nelítá a už mě to netáhne , tak modelbazar ;)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod Standa » 15 zář 2013, 17:16

Máš pravdu, EPPčka mám samé malé a rozdíl mezi náma je v tom, že já je jenom pořád stavím ale vůbec nelítám ! :D Každého baví něco jiného. Mě holt baví modely stavět. Mám jich tu několik ještě nezalítanejch, nechceš něco zalítnout ? ;)
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod racek » 16 zář 2013, 17:04

Tak to neni problém , přijeď do Kolešek a vem si na to dodávku abys to pobral , jen musím upozornit že mam trochu jinak páčky pokud si pamatuješ ;)
Neboj nejsi sám koho baví mazlit eppčka , mě to bere ze všech staveb nejvíc , né že bych neuměl nic jinýho , ale tohle je prostě paráda , vodou ředitelný barvy , namíchám si sám jakej chci odstín , stačí základní paleta plechovek sokratesu , občas použiju i barvítka pro malby pokojů , všechno umeješ vodou žádný ředidlo , vlepíš co chceš , kam chceš , pak šlehanej kit na přechody a spoje a je to , dělam to doma na chodbě , s acetonkou a lakem by mě máma hnala , to musim venku :mrgreen:
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod Standa » 17 zář 2013, 18:35

Nepamatuju. Jak máš páčky ?
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: Suchoj SU-37 Flanker

Příspěvekod racek » 17 zář 2013, 20:54

Levá plyn + křidélka , pravá výškovka + směrovka (mod 4) ;) , to víš , měl jsem tenkrát učitele ze starý školy 70.let a hlavně když jsem začínal s RC létáním , jsem o rok dřív začal dělat piloťák na Blaníku u nás v aeroklubu a knipl jsem držel pravou a ta VOP mi už přišla normální a zaměnit křidélka za směrovku , to už nebyl problém :)
Uživatelský avatar
racek
Člen fóra
 
Příspěvky: 643
Registrován: 13 zář 2013, 20:38
Bydliště: Senomaty


Zpět na Vlastní stavba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník