F4U-4 "OLATHE"

F4U-4 "OLATHE"

Příspěvekod Standa » 12 říj 2011, 17:45

Tak konečně je téměř hotovo! Ještě ho asi trochu "ušpiním", osadím baterii, přijímač, poladím a položím na skříň kde počká do jara :lol: . Zase jsem se trochu vyblbnul a tak kromě jiných křidélek, má dělené klapky a ovládání výškovky a směrovky je schováno ve "vydlabaném" trupu, aby nebylo nic vidět. Přidal jsem odnímací laminátovou přídavnou "nádrž", která bude sloužit jako přistávací lyžina a zároveň jako díl, za který je možné model pohodlně odhodit. Podrobnější popis s více obrázky opět najdeš na http://letecko-modelarska-seslost.webnode.cz
Přílohy
Fotografie0853.jpg
Fotografie0837.jpg
Fotografie0863.jpg
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha

Re: F4U-4 "OLATHE"

Příspěvekod vokoun » 18 říj 2011, 11:56

The great job!, ještě měl mít ovládané žaluzie za motorem a bylo by to komplet. :D
vokoun
Člen fóra
 
Příspěvky: 20
Registrován: 04 zář 2011, 09:24

Re: F4U-4 "OLATHE"

Příspěvekod Libor Mašík » 18 říj 2011, 21:47

Tak to je něco... Neskutečné, jak je možné model z EPP přivést k "dokonalosti". Ať mi ještě někdo něco řekne proti EPP!!
Libor Mašík
LM Model Team
LM Model Team
 
Příspěvky: 540
Registrován: 05 črc 2011, 21:38
Bydliště: Kobeřice

Re: F4U-4 "OLATHE"

Příspěvekod Standa » 19 říj 2011, 17:42

Já nemám proti EPP vůbec nic! Lze z něho postavit model, který když odletí 5 m od pilota nebo diváka, tak už nikdo nepozná, že je to "houbolet" z EPP. Mnohé modely z EPP, když jsou dobře postaveny, tak zastíní i tzv. klasickou stavbu. Velmi záleží na staviteli. Pro mě je EPP dobrý materiál ať každý říká co chce a ohrnuje třeba nos. Samozdřejmě není to materiál pro maketáře, ale s tím se snad k tomu i přistupuje. Už se mi několikrát stalo, že člověk poznal až z velké blízkosti, že jde o EPP. Pro mě je stavba modelu z EPP oddychovou zábavou a konkrétně modely od LM-model, které jsou přesné a vesměs dobře létají, rád stavím. Takže držím palce Vám /LM-model/ i nám "spotřebitelům" ať je takových modelů víc a víc :P .
Standa
Člen fóra
 
Příspěvky: 263
Registrován: 18 črc 2011, 13:11
Bydliště: Praha


Zpět na F4U Corsair

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník